Eclipse Türkiye, çalışanlarınızın aynı vizyon ve hedefler doğrultusunda kalplerini kazanmak, organizasyonunuzun enerji seviyesini yükseltmek için mükemmel bir fırsat.

Organizasyonel ve bireysel verimliliği artırmak için çalışanların motivasyonunu ve aralarındaki takım ruhunu geliştirmek çok önemlidir. Bunu sağlamanın en etkin yolu, takım üyelerinin iş ortamından uzakta, birlikte farklı paylaşımlar yaşayacakları, sıradışı aktivitelerde yer almalarını sağlamaktır. Kişilerin birbirlerinin farklı yönlerini tanımaları, aralarındaki iletişimi geliştirmeleri ve iş dışında unutulmaz ortak hatıralar oluşturmaları farkı yaratacaktır.

Şirketinizin gerek vizyon, misyon, değerler paylaşımı, gerekse çalışanlarına olan takdirini göstermek için düzenlediği Satış ve Pazarlama Toplantıları, Uluslararası Bölge Toplantıları, Yıl sonu Toplantıları, Kutlama Toplantıları, Lansman Toplantıları, Yetkili Satıcı Toplantıları gibi 12 kişiden 600 kişiye kadar olan etkinliklerde amacınıza ulaşmanızı sağlarız.


Stacks Image 527

İstenirse Takımlar Arası Yarışma Programları

Bu programlarda katılımcılar küçük takımlara ayrılırlar. Her takım aktivite içinde etkin planlama, yaratıcılık, birlikte çalışma ve iletişim becerilerini ortaya koyarak diğer takımların önüne geçmeye çalışır. Tatlı bir rekabet içinde unutulmaz hatıralarla çalışmayı tamamlarlar.

Yapılanı Yapma, Söyleneni Söyleme.

Yılmaz Erdoğan

İstenirse Takımlar Arası İşbirliği Programları

Bu programlarda katılımcılar küçük takımlara ayrılırlar. Her takım büyük resmin bir bölümünü tamamlamaya çalışır. Program sonunda parçalar birleştirilerek, bütünlük sağlanır ve ortak hedef gerçekleştirilir.

Başkasının İzinden Giden İz Bırakamaz.

Diderot

İstenirse Yaratıcılık Programları

Bu programlarda katılımcılar küçük takımlar halinde çalışırlar. Her takım yaratıcılığını kullanarak bir performans ortaya koyar. Gün sonuda farklı düşünüp, farklı uygulamayı başaran takımlar programı mutlu bir şekilde tamamlar.

BİZE ULAŞIN