ÇÖZÜMLERİMİZ

Organizasyonların değişimleri gerçekleştirmesi, adapte olması ancak insanların değişmesi ve adapte olmasıyla mümkündür. İnsanlar bugüne kadar yaptıklarından daha hızlı harekete geçmek daha farklı çalışmak zorundadır. Bu yeni koşullara adapte olmak, yepyeni bir düşünce tarzı ve davranışlar gerektirmektedir. Bu nedenle Dijital çağda, “Kültürel Uyum’un” en büyük engeli oluşturacağına inanıyoruz.

Birikim Danışmanlık, değişim projelerinin insanda başlayıp insanda bittiğine ve sadece insanların istemesine bağlı olarak gerçekleşeceğine veya gerçekleşmeyeceğine inanır. Çabalarını insanların sosyal becerilerinin geliştirilmesine odaklar.

Birikim farklı amaçlara ulaşacak şekilde gerçekleştirdiği programlar ile çalışanların bizzat yaşayarak farkındalıklarını ve becerilerini artırmalarını sağlar.
Stacks Image 554
Stacks Image 561
Yüksek Performanslı ve Kurumsal Bütünlüğü olan takımlar kurmak, inisiyatif alan liderler çıkarmak, liderlik davranışlarını geliştirmek bu programların amacıdır.
Stacks Image 566
Şirketinizin vizyon, yıl sonu, kutlama toplantıları için 12 kişiden 600 kişiye kadar eğlenceli, yaratıcı takım oyunu aktiviteleri gerçekleştiriyoruz.
Stacks Image 576
Bireysel olarak nasıl yapıyorum, takım olarak nasıl yapıyoruz sorularının cevaplarını bulacağınız, nereye ilerlemeniz, hangi yönleri geliştirmeniz gerektiğine bir ayna tutan programlardır.
BİZE ULAŞIN