Keşfetme Araçlarımız

Her program, katılımcıların ihtiyaçları doğrultusunda, duyularının tümüne hitap eden, fiziksel hareketlilik ve zihinsel süreçleri hızlandıran araçlarla yapılandırılır. Başarılı bir kariyer ve kurumsal gelişim ve değişim için gerekli bilgi, beceri ve yetkinlikleri geliştirmek asıl odağımızdır.
Stacks Image 691
Ropes Course, yerden metrelerce yüksekte bir dizi aktiviteyi içerir. Bu çalışmalar katılımcıları kontrol edilebilir risk almaya ve yeni davranışlara yüreklendirir. 

Aktiviteleri gerçekleştiriren insanlar kişisel gelişim sağlamak için nelere ihtiyaçları olduğunu ve bunları nasıl elde edebileceklerini keşfeder. Gerçek potansiyellerini görme, kendilerini ve takım arkadaşlarını aynı platformda tanıma fırsatı bulurlar.
Stacks Image 694
Entellektüellik seviyesi yüksek, macera dolu, uluslararası etkinliği kanıtlanmış ve istenilen sonuçları en üst seviyede karşılayan problem çözme projeleridir.

Stacks Image 697
Uzun anlatımlı teorilerin içselleştirilmesi çoğunlukla zordur. Metalog araçları, iletişim, liderlik, ekip çalışması, çatışma çözümü gibi teorik kavramları "çok yönlü öğrenme deneyimlerine" çevirir ve gerçek öğrenme için ideal ortam yaratır.
Gerek kapalı ortamlarda, gerek açık havada kullanılabilecek çok zengin araçlar sağlar.
BİZE ULAŞIN